Дякуємо, що користуєтеся mybiz.in.ua

Правила сервісу MyBiz

 1. 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

  Команда сайту mybiz.in.ua (далі - Сайт) встановлює правила користування Сайтом і залишає за собою право вносити зміни до цих Правил без окремого попередження і попереднього повідомлення. Ці правила обов’язкові до виконання усіма користувачами Сайту. Незнання цих Правил не звільняє від необхідності їх дотримання. Користування Сайтом означає повну та беззастережну згоду користувача з цими Правилами. Користувачі сайту не можуть змінювати цих Правил. У разі незгоди з цими Правилами користувач зобов’язаний негайно припинити користування Сайтом.

 2. 2. Порядок користування Сайтом

  Щоб користуватися Сайтом, потрібно зареєструватись і мати обліковий запис на Сайті. Задля захисту облікового запису на Сайті не повідомляйте нікому свій пароль.

  Ви несете відповідальність за дії, які виконуються у вашому обліковому записі на Сайті або через нього і вміст, який зберігається та поширюється на Сайті та за його межі через Сайт.

  Ви можете користуватися Сайтом лише в межах, дозволених чинним законодавством, зокрема відповідними законами й нормативними актами.

  Уся інформація що була завантажена на Сайт, або передана через нього, залишається у інтелектуальній власності особи яка володіла нею до завантаження на Сайт. Тобто сайт ніяк не впливає на права інтелектуальної власності.

 3. 3. Конфіденційність

  Ми обробляймо особисті данні та захищаємо конфіденційність згідно з чинним законодавством. Користуючись Сайтом, ви погоджуєтесь на поширення наданої вами інформації.

 4. 4. Гарантії

  Сайт надає високий рівень обслуговування і постійно удосконалюється за для підвищення безпеки і комфорту користування. Однак ми не можемо повністю гарантувати постійну якісну роботу Сайту у зв’язку з факторами, які можуть не залежить від команди Сайту. Сайт та особи які його представляють не несуть відповідальності стосовно неправильного відображення тимчасової не доступності, або зникнення інформації яка була йому надана.

Погоджуюсь